Weekend w Warszawie. Co robić w stolicy w Walentynki? [14-16 lutego 2020]

2020-02-15 14:15 AGO
Co robić w weekend w Warszawie?
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Co robić w weekend w Warszawie?

W piątek 14 lutego obchodzimy Walentynki i to głównie imprezy o tej tematyce zaplanowano na weekend. Udało nam się jednak znaleźć coś także dla tych, którzy nie mają ochoty obchodzić Święta Zakochanych. Co będzie działo się w weekend w Warszawie? Zerknijcie na nasz subiektywny przegląd nadchodzących wydarzeń.

Piątek, 14 lutego

W piątek w stolicy odbędzie się mnóstwo imprez walentynkowych. Najlepsze zebraliśmy dla Was >>TUTAJ<<. Przygotowaliśmy też przegląd imprez antywalentynkowych. Znajdziecie je >>TUTAJ<<.

Sobota 15 lutego

"Popieram Związki" - wystarczy przyjść na plac Zbawiciela i pozwolić zrobić sobie zdjęcie z z tabliczką "Popieram równość małżeńską". Kamapnia Przeciw Homofobii opublikuje zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Start o godzinie 13.00. W sobotę odbędzie się też urodzinowy koncert Dody w GLAM CLUB! Królowa świętuje urodziny! Start o godz. 22. Jeśli jednak nie jesteście fanami Dody, w Hydrozagadce o 22 rozpoczyna się "Total Oldschool Party". Rock'n'roll, disco, pop, funk, old rock hits, new wave, itd., czyli najlepsza selekcja starych hitów - zachęcają organizatorzy. A dla tych, którzy wolą mniej imprezową wersję - Starówka z humorkiem, czyli spacer po Warszawie i duuuża dawka ciekawostek. Start o 18.00 na Mostku przy Kolumnie Zygmunta.

Niedziela 16 lutego

W niedzielę w LOKO odbędzie się Pub Quiz z wiedzy ogólnej. Trzeba zebrać drużynę, odpowiedzieć na 10 pytań i cieszyć się zwycięstwem! Zaintrygowała nas także wzmianka o "Zlocie Racjonalnych Egoistów. - Uważasz, że Twoje życie jest (dla Ciebie) ważniejsze niż życie kogokolwiek innego? Czujesz się wyjątkowy/a, nawet jeśli niczym szczególnym się nie wyróżniasz? Nigdy nie rozumiałaś/eś, dlaczego pokora i poświęcenie są powszechnie uważane za cnoty? - zachęcają organizatorzy zlotu. Wydarzenie rozpoczyna się w piątek i potrwa do 17.30 w niedzielę.