zoo wośp

i

Autor: Wikimedia Commons/Adrian Grycuk; Allegro WOŚP (screen)

Warszawskie ZOO z wyjątkową aukcją na WOŚP. Zwycięzca zobaczy je z nieznanej strony

2023-01-29 12:13

Już w niedzielę, 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiele gwiazd oraz instytucji zaangażowało się w zbiórkę, wystawiając na aukcje wyjątkowe fanty lub atrakcje. Do akcji włączyło się również Warszawskie ZOO, które ma dla zwycięzcy licytacji niezwykłą propozycję.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie

Warszawa przygotowuje się do nadchodzącego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. Poza klasycznymi zbiórkami do puszek, prowadzonymi przez wolontariuszy, na platformie Allegro odbywają się liczne licytacje, mające na celu wsparcie fundacji zgromadzonymi środkami. 

W akcję zaangażowało się oczywiście wiele stołecznych firm, instytucji, czy osobistości, a więcej o ich propozycjach możecie przeczytać tutaj.

Aukcje WOŚP - propozycja Warszawskiego ZOO

Swoją licytację rozpoczął również stołeczny ogród zoologiczny. Na zwycięzcę czekają "Afryka dzika!”, czyli spacer po Warszawskim ZOO w towarzystwie dyrektora dra Andrzeja G. Kruszewicza oraz zestaw gadżetów ze zwierzętami.

Poczujcie zew natury i ZOObaczcie to, czego nie można zobaczyć w Warszawskim ZOO na co dzień! Może nie będziecie zaglądać w paszczę lwa, ale podczas spaceru dr Andrzej G. Kruszewicz zabierze Was w „podróż” po Afryce. Zwycięzca aukcji wraz z osobami towarzyszącymi bliżej pozna mieszkańców stołecznego ogrodu pochodzących z Afryki. Odwiedzicie m.in. gepardzicę Wilmę i jej córki, największego warszawiaka – słonia Leona oraz jego koleżanki Bubę i Fryderykę, warszawskie goryle: Aziziego, Bwanę i Vikinga, a także szympansie stado, żyrafy, no i może jednak lwy! - czytamy we wpisie przedstawicieli ZOO w mediach społecznościowych.

Czytaj również: Wyjątkowa licytacja na WOŚP. Rafał Trzaskowski udzieli ślubu zwycięskiej parze

Uczestnicy spaceru dowiedzą się więcej o zagrożonych wyginięciem gatunkach. Będą mogli również zadać liczne pytania. Samo wydarzenie odbędzie się w umówionym terminie do końca 2023 roku. Uczestniczyć w nim może zwycięzca wraz z dwiema osobami towarzyszącymi.

Obecnie (stan na 24 stycznia) najwyższa zaoferowana kwota to 820 zł. Jako że do końca licytacji pozostało sporo czasu, suma ta może naprawdę znacząco wzrosnąć.

Ruszyła budowa sceny na finał WOŚP. Plac Bankowy zamknięty