Warszawskie Spotkania Teatralne online! Pokazane zostaną najlepsze i najbardziej emocjonujące spektakle

2020-11-27 14:00 a.d.
Warszawskie Spotkania Teatralne online! Pokazane zostaną najlepsze i najbardziej emocjonujące spektakle
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Warszawskie Spotkania Teatralne online! Pokazane zostaną najlepsze i najbardziej emocjonujące spektakle z całej Polski. Tegoroczne wydarzenie śledzić będziemy w internecie od 5 do 16 grudnia. Co będzie można zobaczyć?

Zmieniająca się z dnia na dzień sytuacja epidemiczna zmusiła nas do parokrotnego weryfikowania możliwości organizacji 40. Warszawskich Spotkań Teatralnych, które pierwotnie były planowane na maj. Z czasem okazało się oczywiste, że forma festiwalu, do której jesteśmy przyzwyczajeni i którą kochamy, w tym roku nie będzie miała racji bytu. Nie chcieliśmy jednak zawieść naszych widzów – podkreślają organizatorzy. Na nadchodzące wydarzenie wybierano spektakle z ostatniego sezonu, które nie miały swojej premiery w Warszawie. Festiwalowi w tym roku przyświeca motto „kobiety objaśniają świat”.

Mimo że wydarzenie odbędzie się w całości online, to zostanie zachowany charakter uczestniczenia w wydarzeniu na żywo. Spektakle zostaną zagrane na scenach macierzystych teatrów i bezpośrednio stamtąd będą transmitowane. Po spektaklach planowane są transmisje rozmów z twórcami. Więcej dowiecie się odwiedzając stronę wydarzenia.

Włamywacz ukrył się pod łóżkiem