Stare miasto w Warszawie

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI / SUPER EXPRESS

Warszawskie "NAJ". Czego nie można przeoczyć w stolicy?

2023-01-27 15:01

Warszawa oferuje swoim mieszkańcom i gościom nieskończone możliwości. To miasto pełne jest godnych uwagi miejsc, my wśród nich wyłoniliśmy kilka tych... "NAJ". Jesteście ciekawi, jaki jest najwęższy budynek albo najdłuższy blok w tym mieście? Trafiliście pod dobry adres.

Warszawa zdecydowanie jest miastem bardzo ciekawym i zauważają to nie tylko jej mieszkańcy. Nie bez powodu stolica Polski trafiła na prestiżową listę "miast do odkrycia 2023". Miejsce to ma swój wyjątkowy charakter i niejedno przeszło, włącznie z dźwignięciem się z gruzów po II wojnie światowej. 

Warszawskie "NAJ"

Chociaż ma swoje wady (jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast na świecie) i zalety, to nie można jej odmówić wielu godnych uwagi lokalizacji. Stworzyliśmy listę "NAJ" rzeczy w Warszawie. Najdłuższy budynek, który skrywał za sobą przykrą tajemnicę, a może najwęższy dom na świecie? To tylko przykłady z naszej wirtualnej wycieczki, na którą serdecznie zapraszamy.

Czytaj także: Najbezpieczniejsze dzielnice Warszawy. Tu włos Wam z głowy nie spadnie

Warszawskie "NAJ" - wyjątkowy ranking. Zapraszamy do obejrzenia galerii

Jeśli to Was jeszcze nie przekonało, że Warszawa jest jednym z najciekawszych polskich miast, to koniecznie zapoznajcie się z listą 8 powodów, dla których warto w niej zamieszkać. Nie pożałujecie!

Warszawa straciła miliony na drogim paliwie? Konferencja prasowa z udziałem Michała Olszewskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE