mamy zdjęcia

Warszawski Festiwal Piwa. Za nami 15. edycja imprezy. Mamy zdjęcia

Już po raz 15. miłośnicy rzemieślniczego piwa, food tracków i dobrej zabawy spotkali się na stadionie Legii w ramach Warszawskiego Festiwalu Piwa. Impreza już na stałe wpisała się w stołeczny kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, wiosenna edycja, podobnie jak poprzednie, przyciągnęła tłumy mieszkańców i przyjezdnych. Organizatorzy już zapowiedzieli kolejną, jesienną edycję.

Warszawski Festiwal Piwa

Była to już 15. edycja imprezy, która gromadzi miłośników rzemieślniczych piw nie tylko z całej Polski, ale i z zagranicy. Wiosenna edycja była wyjątkowa m.in. ze względu na to, że niedawno Warszawa wygrała w konkursie European Best Destinations stając się automatycznie obowiązkowym kierunkiem turystycznym w Europie. A Warszawski Festiwal Piwa od dawna jest jednym z najważniejszych przystanków na mapie atrakcji zwycięskiej stolicy - podkreślali organizatorzy.

Kolejna edycja WFP odbędzie się w dniach 5-7 lub 12-14 października 2023.

Zobaczcie zdjęcia z 15. edycji WFP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE