Warszawska Szkoła Letnia

i

Autor: um.warszawa.pl Warszawska Szkoła Letnia

Warszawska Szkoła Letnia 2022 - zapisy, zajęcia i inne ważne informacje

2022-06-21 14:46

Te zajęcia pomogą uczniom i uczennicom utrwalić wiedzę przed ważnymi egzaminami. Sprawdźcie informacje dotyczące zapisów i zajęć organizowanych w ramach tegorocznej edycji Warszawskiej Szkoły letniej.

Warszawska Szkoła Letnia 2022 to propozycja dla uczniów i uczennic z roczników zdających w tym roku egzaminy ósmoklasisty i maturalne. Cykl darmowych zajęć pomaga utrwalić, uzupełnić i rozszerzyć wiedzę zdobytą przed wakacjami. Lekcje prowadzą nauczyciele, którzy brali już udział w poprzednich edycjach akcji. Warszawska Szkoła Letnia (oraz jej zimowa odsłona) cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży ze stolicy. Chętnych nie zabraknie również w tym roku. Dlatego już teraz warto się zapisać i sprawdzić, jakie kursy będą prowadzone w czasie wakacji. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Wytną las, żeby zrobić nowoczesny park. Mieszkańcy Wawra wściekli

Kursy Warszawskiej Szkoły Letniej 2022

Kursy Warszawskiej Szkoły Letniej 2022 są darmowe. W tegorocznej edycji skorzystać będzie można z trzech kursów:

  • język polski (dla szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawej), z uwzględnieniem Nowej Matury 2023,
  • matematyka (dla szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawej) - poziom podstawowy i rozszerzony,
  • język angielski (dla szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawej).

Będą się one odbywać w dwóch blokach. Porannym, w godzinach 9:00 - 12:00 dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych, oraz popołudniowym w godzinach 13:00 - 16:00 dla uczniów klas ponadpodstawowych. Zajęcia będą organizowane w dwóch pięciodniowych edycjach (poniedziałek - piątek), które odbędą się w następujących terminach:

  • I edycja 4-8 lipca 2022 r.
  • II edycja 11-15 lipca 2022 r.

Zapisy na Warszawską Szkołę Letnią 2022

Uczniowie i uczennice mają możliwość zarejestrowania się na obydwie edycje tylko raz na jeden przedmiot (np. w I edycji zajęcia z matematyki, zaś w II zajęcia z angielskiego). Zapisy na zajęcia prowadzona jest za pośrednictwem strony wcies.edu.pl. Rekrutacja prowadzona jest do wyczerpania miejsc w poszczególnych grupach i edycjach. Kursy będą się odbywały w budynku Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES) oraz w Centrum Wspierania Rodzin, ul. Stara 4.

Źródło: um.warszawa.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE