Warszawa wspiera medyków. Najważniejsze budynki rozświetlone na niebiesko [ZDJĘCIA]

2021-04-07 20:41 STAN
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie podświetlony na niebiesko
Autor: Facebook/Miasto stołeczne Warszawa Pałac Kultury i Nauki w Warszawie podświetlony na niebiesko

Dziś Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Żeby podziękować medykom, najważniejsze warszawskie budynki zostaną rozświetlone na niebiesko! W których miejscach zobaczycie dziś niebieskie światło?

- W Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia dziękujemy medykom za ich codzienną pracę i wielomiesięczną walkę z #koronawirus. Z tej okazji tak jak w ubiegłym roku podświetlamy na niebiesko Pałac Kultury i Nauki Warszawa oraz most Śląsko-Dąbrowski - informuje miasto w mediach społecznościowych.

Już wcześniej tę inicjatywę zapowiedział Rafał Trzaskowski. - 7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Lekarzom i lekarkom, pielęgniarkom czy ratownikom z całego serca dziękuję za poświęcenie i trud wkładany w niesienie pomocy. W dobie pandemii jeszcze wyraźniej widać, jak ważna jest Wasza misja. Dziękujemy! - napisał prezydent stolicy.

Miasto już wielokrotnie rozświetlało Pałac Kultury i Nauki w Warszawie oraz most Śląsko-Dąbrowski. Chociażby z okazji Światowego Dnia Ziemi, w ramach wsparcia dla Ukrainy czy podczas finału WOŚP.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Raport z Anteny godz. 10
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE