Warszawa: Poważny wypadek z udziałem ambulansu ratownictwa medycznego

i

Autor: Fot. Fotolia Warszawa: Poważny wypadek z udziałem ambulansu ratownictwa medycznego

Warszawa: Poważny wypadek z udziałem ambulansu ratownictwa medycznego

2021-10-13 19:54

Poważny wypadek przy ulicy Radzymińskiej w Warszawie. Policja podaje, że w zdarzeniu wziął udział pojazd, który jest ambulansem ratownictwa medycznego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Nieoficjalnie wiadomo, że ranny w wypadku został Marcin „Borkoś” Borkowski – ratownik i popularyzator wiedzy o pierwszej pomocy.

Kierujący skuterem poważnie ranny - po groźnym wypadku w Warszawie. Do zderzenia z osobówką doszło na ulicy Radzymińskiej. Policja podaje, że w zdarzeniu wziął udział pojazd, który jest ambulansem ratownictwa medycznego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Kierująca samochodem była trzeźwa. Funkcjonariusze wyjaśniają na miejscu okoliczności wypadku.

Nieoficjalnie wiadomo, że ranny w wypadku został Marcin „Borkoś” Borkowski – ratownik i popularyzator wiedzy o pierwszej pomocy. Jak podają media, mężczyzna jest w śpiączce farmakologicznej i ma połamane kończyny. Prawdopodobnie będzie musiał przejść operację.

13 października obchodzimy Dzień Ratownika Medycznego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE