Warszawa odwołuje Sylwestra 2021/2022! Zdradzamy przyczynę

2021-10-28 19:28
Warszawa odwołuje Sylwestra 2021/2022!
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Warszawa odwołuje Sylwestra 2021/2022!

To już pewne! W tym roku nie będzie miejskiego Sylwestra w Warszawie. Ratusz poinformował, że impreza jest odwołana. Jaki jest powód tej decyzji?

Sylwester 2021/2022 odwołany

Warszawa odwołuje Sylwestra. - Miejskiego Sylwestra, tak jak i rok wcześniej, nie będzie. Nie możemy narażać mieszkańców na zarażenie - przekazała rzeczniczka ratusza. - Mamy do czynienia z kolejną falą pandemii, ledwo się wyrabiamy z miejscami w szpitalach. Już ponad 140 szkół pracuje hybrydowo, a w ciągu dnia przybywa nawet 20 placówek - wylicza Monika Beuth-Lutyk. - Sytuacja jest bardzo poważna się i cały czas się rozwija - dodała.

Czytaj także: BĘDZIE JESZCZE DROŻEJ - większość firm w Polsce chce podnieść ceny produktów

Ze względu na epidemię huczny sylwester w ubiegłym roku również się nie odbył. Miasto zachęcało mieszkańców do pozostania w domu. Tuż przed północą na fasadzie Pałacu Kultury i Nauki, a także na warszawskim niebie, rozbłysnął spektakularny pokaz świateł. Świetlne "fajerwerki" zostały zaprojektowane tak, aby było widać je z niemal każdego okna i balkonu. Jeszcze nie wiadomo, jaką niespodziankę szykuje stołeczny ratusz w tym roku.

Quiz. Czy wiesz, w jakiej reklamie wystąpiła ta gwiazda? Większość wymięka przy 5. pytaniu

Pytanie 1 z 10
Ewa Kasprzyk jest teściową Małgorzaty Sochy w reklamie sieci sklepów:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE