WARSZAWA - czy są otwarte salony fryzjerskie? Zmiany po regionalizacji obostrzeń

WARSZAWA: od kiedy otwarte salony fryzjerskie zmiany po regionalizacji obostrzeń
Autor: canva.com Fryzjer

Podczas konferencji ministra zdrowia Adama Niedzielskiego 21.04 ogłoszono zniesienie części obostrzeń w województwach z mniejszą liczbą zakażeń koronawirusem. W tej grupie jest też woj. mazowieckie. Działanie wznowią między innymi zakłady fryzjerskie. Od kiedy będą otwarte w Warszawie? Sprawdzicie to w naszym artykule.

Warszawa - czy są otwarte salony fryzjerskie? Takie pytanie mogą sobie zadawać mieszkańcy Warszawy po 21 kwietnia. Tego dnia odbyła się się konferencja ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. MZ ogłosił wówczas regionalizację obostrzeń, w ramach której znoszone są restrykcje związanych z pandemią COVID-19 w województwach z najmniejszą liczba zakażeń koronawirusem i małym obłożeniem szpitali. Nowe zasady bezpieczeństwa pozwalają między innymi na wznowienie działalność salonów fryzjerskich, salonów urody i salonów kosmetycznych. Wiadomo już, że województwo mazowieckie znalazło się wśród regionów, w których będzie można skorzystać z usług fryzjerów czy salonów kosmetycznych. Warto wiedzieć, od kiedy można się umawiać na wizyty w tych miejscach.

Marchew – dlaczego warto jeść marchewkę?

Od kiedy fryzjerzy otwarci w Warszawie?

Zniesienie obostrzeń było szczególnie ważne dla osób z branży beuty. Fryzjerki i fryzjerzy w Warszawie, salony urody i gabinety kosmetyczne znów będą mogły zarabiać. Na zniesienie obostrzeń czekali też mieszkańcy i mieszkanki Stolicy. Wszystkim marzył się bowiem przynajmniej częściowy powrót do normalności.

Od kiedy zatem będą otwarte salony fryzjerskie w Warszawie? Na wizyty można się umawiać od poniedziałku 26 kwietnia. Według ustaleń rządu, luzowanie obostrzeń w województwach z mniejszą ilością zakażeń zaplanowano na ten właśnie dzień.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE