Warsaw For U: Gramy dla Ukrainy

i

Autor: materiały prasowe Warsaw For U: Gramy dla Ukrainy

Warsaw For U: Gramy dla Ukrainy - charytatywny koncert gwiazd Hip-Hopu w Progresji

2022-03-09 12:17

Na 13. marca zaplanowano charytatywny koncert gwiazd Hip-Hopu w klubie Progresja. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc humanitarną i logistyczną walczącej Ukrainie. Dowiedzcie się, gdzie i za ile można kupić wejściówki na wydarzenie.

Warsaw For U: Gramy dla Ukrainy - charytatywny koncert pod takim hasłem odbędzie się w klubie Progresja już w niedzielę, 13. marca. Przed publicznością swoje sety zaprezentują gwiazdy Hip-Hopu: Tede, Eldo, JWPBC, Catchup, VNM, Gverilla, Rau Performance, Hałastra, Asthma, WCK i Łysonżi & Proceente oraz DJ-e: FALCON1, KEBS, LAZY1, ANUSZ i MARIANO MBH. Koncert poprowadzą zaś Hirek Wrona, Proceente i Rudanacja, czyli dobrze znany z anteny Radia ESKA Rudy! Cały dochód ze sprzedaży biletów na ten wyjątkowy koncert przekazana zostanie na organizację pomocy humanitarnej i logistycznej mieszkańcom i mieszkankom Ukrainy. W dalszej części artykułu znajdziecie ceny biletów i adresy stron, na których można je nabyć.

Spektakularny głos w "The Voice Kids"!

Bilety na Warsaw For U: Gramy dla Ukrainy

Jak czytamy na stornie wydareznia: Całość dochodu z wydarzenia przeznaczamy na pomoc humanitarną i logistyczną dla naszych braci i sióstr z Ukrainy. Bilety nabyć można w cenach 50, 70 i 100 zł, przy czym każdy sam może zdecydować, jaką kwotę chce przeznaczyć na wejściówkę.

  • Sprzedaż online kończy się 13. marca o godzinie 18:00. Bilety kupić można za pośrednictwem Going, Empik Bilety i GoOut.
  • Na bramce bilety będą zaś sprzedawane przez CAŁA NOC! Cena podstawowa to 50 zł.

Wstęp na koncerty możliwy jest od 13 roku życia (z rodzicem lub opiekunem prawnym), a od 16 roku życia z pisemną zgodą prawnego opiekuna. Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia na Facebooku. Przypominamy - cały zysk z koncertu przekazany zostanie na pomoc Ukrainie! Warsaw For U: Gramy dla Ukrainy - nie może was tam zabraknąć!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE