Walentynki 2021: TOP 5 najromantyczniejszych miejsc w stolicy! Tu musicie iść na randkę!

2021-01-18 14:09
Walentynki 2021: TOP 5 najromantyczniejszych miejsc w stolicy! Tu musicie iść na randkę!
Autor: Łazienki Królewskie https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/aktualnosci/swiateczna-iluminacja-w-lazienkach-krolewskich

Wciąż nie wiadomo czy w najbliższe Walentynki otwarte będą restauracje, kina i teatry. Warszawa oferuje jednak zakochanym wiele innych romantycznych miejsc. Gdzie pójść na randkę 14 lutego?

Romantyczna kolacja w restauracji, wizyta w kinie lub kawiarni, walentynkowy koncert, wspólne warsztaty czy lodowisko na Starym Mieście. W tym roku wielu możliwości spędzania Walentynek może zabraknąć. Na szczęście Warszawa oferuje znacznie więcej!

Narty na Górce Szczęśliwickiej

W Warszawie w Walentynki, mimo pandemii, każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wybrać się na Górkę Szczęśliwicką gdzie z drugą połówką będą mogli szusować na nartach lub snowboardzie. Po wysiłku na stoku można odwiedzić taras widokowy na szczycie górki z widokiem na panoramę Warszawy. Piękny widok i druga połówka obok to idealny pomysł na 14 lutego.

Trener polskich skoczków po konkursie indywidualnym w Zakopanem

Spacer rozświetloną Aleją Chińską w Łazienkach Królewskich

Miłośnicy spacerów mogą wybrać się na romantyczny spacer w blasku iluminacji po Łazienkach Królewskich. Aleję Chińską, od bramy przy ul. Agrykola do bramy przy ul. Gagarina, zdobi stylowa iluminacja świetlna. Tworzą ją świetliste postaci w strojach z epoki ustawione wzdłuż alei. Zwiedzający mogą spacerować ozdobionym świątecznie traktem do końca lutego. Widok jest niezwykły!

Walentynkowe Kino Samochodowe

Choć nie wiadomo czy do 14 lutego zostaną otwarte kina jedno będzie czynne na pewno. To Walentynkowe Kino Samochodowe zorganizowane na parkingu Decathlon Okęcie. W pokazie weźmie udział ok. 100 samochodów. Film wyświetlany będzie na ogromnym ekranie o powierzchni 100m2, a dźwięk wysyłany falami radiowymi prosto do samochodów. Otwarcie bramek przewidziane jest na godz. 18.00, pierwszy pokaz na godz. 20.30, a drugi - na 21.00. Filmy zostaną wybrane w głosowaniu internetowym. Na start uczestnicy otrzymają walentynkowy podarunek od sponsorów.

Magiczny Rynek Starego Miasta wieczorem

Rynek Starego Miasta gwarny w dzień, w nocy staje się urokliwym, romantycznym zakątkiem. Można tu do woli spacerować wąskimi uliczkami, przy okazji wstepując po kawę na wynos. W tym miejscu nie sposób się nie zakochać!

Kolacja we dwoje w domowym zaciszu

Gdy restauracje są nieczynne można zorganizować romantyczną kolację przy świecach... w domowym zaciszu. Zaskocz swoją drugą połówkę i przygotuj dla niej romantyczną kolację. Pomysłów jest nieskończenie wiele, a menu można wybrać z dowolnej kuchni i zakątka świata. Można także, dla miłośnika słodkości, przygotować wykwintny deser z czekoladą.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE