Walentynki 2021: Pomysły na prezent. Czym obdarować ukochaną osobę?

2021-01-27 13:42
Walentynki 2021: Pomysły na prezent. Czym obdarować ukochaną osobę?
Autor: S. Hermann & F. Richter fot. S. Hermann & F. Richter

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. To idealny czas by pomyśleć o tym, co podarować swojej drugiej połowie. W tym roku, z uwagi na pandemię, sposobów na świętowanie jest nieco mniej niż w poprzednich latach. Wciąż jednak pozostaje wiele pomysłów na to, by pokazać drugiej połówce jak bardzo jest dla nas ważna!

Wyjście np. do Centrum Koneser, Hali Koszyki czy centrum rozrywkowego - to może być w dobie pandemii utrudnione. Wiele zależy bowiem od obostrzeń, które będą obowiązywać 14 lutego 2021 roku. Obdarowanie ukochanej osoby też może być trudniejsze niż dotychczas. Realizacja takich prezentów jak bilet na koncert ulubionego wykonawcy czy zaproszenie na wernisaż głośnej wystawy pozostają pod znakiem zapytania. Jeśli sklepy nie zostaną do tego czasu otwarte może też być problem z obdarowaniem ukochanej osoby np. wyjątkową bielizną. Jakie możliwości zatem pozostają?

Walentynki 2021. Pomysły na prezent

Celebrując tegoroczne Walentynki warto pomyśleć o wyjątkowym upominku dla osoby ukochanej. Wiele kobiet z pewnością ucieszy się z kosmetyków np. kąpielowych. Olejek kąpielowy o nietuzinkowym zapachu lub wyjątkowe mydło mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Dzięki otwartym drogeriom wybór jest naprawdę spory. Miłośnicy wspomnień mogą z kolei wybrać profesjonalną sesję fotograficzną. Wybór jest bardzo duży. Organizowane są zarówno sesje plenerowe, domowe, jak i w studiu fotograficznym. Ciekawym pomysłem może być także książka ze zdjęciami. Miłośnicy słodkości mogą z kolei wybrać afrodyzjak jakim jest czekolada. Co ciekawe, dostępne są specjalne czekolady dedykowane. To Ty wybierasz słowa, które znajdą się na czekoladowej tabliczce! Innym pomysłem jest bombonierka w kształcie serca. Trafionym i ponadczasowym prezentem walentynkowy są także kwiaty! Przepiękny bukiet - z dołączoną do niego kartką z wyjątkowymi słowami - z pewnością będzie trafionym prezentem! Kwiaciarnie, także poczta kwiatowa, realizują zamówienia także w czasie pandemii.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sousa już w Polsce. Będziesz w szoku, co ze sobą zabrał
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE