Walentynki 2020: Co robić w Warszawie w Święto Zakochanych? [WYDARZENIA]

2020-02-14 14:54 AGO
Walentynki 2020
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Walentynki 2020

Walentynki już za mniej niż dziesięć dni! Jeśli chcecie zaskoczyć swoją drugą połówkę, warto zaplanować coś wyjątkowego. Dlatego lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę! Jeśli nie macie jeszcze pomysłu jak spędzić romantyczny wieczór - podpowiadamy! Zrobiliśmy dla Was przegląd wydarzeń, które będą zorganizowane w Warszawie z okazji Walentynek. Szczegóły znajdziecie w tekście!

1. Kosmiczne Walentynki pod gwiazdami

Centrum Nauki Kopernik organizuje kosmiczne Walentynki! I to dwudniowe! Wraz z drugą połówką możecie wybrać się na spacer po Księżycu czy odwiedzić najbardziej romantyczne zakątki Drogi Mlecznej. Oprócz tego będzie można wysłuchać nastrojowych kompozycji w wykonaniu Joanny Sosnkowskiej i Marii Gabryś. Szczegóły oczywiście na stronie Centrum Nauki Kopernik.

2. I love Warsaw

Z okazji Święta Zakochanych miasto także szykuje niespodziankę! Słynny napis "I love Warsaw" zmieni się! Na miejscu drugiego wyrazu pojawi się czerwone serce. To idealne miejsce, żeby wybrać się na romantyczny spacer i zrobić sobie wspólne zdjęcie!

3. Bardzo Bardzo

To będzie naprawdę wyjątkowa impreza! Bardzo Bardzo organizuje Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych. "Nie jesteś gruby – nie szkodzi, ktoś będzie gruby za Ciebie" - zachęcają organizatorzy wydarzenia. Start w Walentynki o 19.30.

4. Walentynki po warsiasku w Grubym Josku

To coś dla prawdziwych warszawiaków! Romantyczna kolacja przy świecach, ale - typowo po warszawsku! Przygotowane specjalnie na tę okazję menu zwala z nóg! Do wyboru m.in. galant kremik dla laluni czy zupa z raków dla chłopaków. Palce Lizać!

5. Sajlentynki

Każdy czasami by chciał, żeby jego druga połowa chociaż na chwilę przestała mówić. Teraz możecie wypowiedzieć tę prośbę na głos i nikt nie będzie się złościć! W Kulturalnej o 22.30 startują Sajlentynki!