Pilne

i

Autor: ESKA Pilne

Waldemar Olejniczak MIAŁ WYPADEK - stan posła PiS jest ciężki

2022-05-19 14:45

W czwartek, 19. maja media obiegła informacja o wypadku Waldemara Olejniczaka. Poseł Prawa i Sprawiedliwości w ciężkim stanie trafił do Szpitala Bielańskiego. Wiadomości na ten temat zebraliśmy w naszym artykule.

Poseł PiS miał wypadek - taka wiadomość pojawiła się w mediach w czwartek, 19. maja około godziny 14:00. Chodzi o Waldemara Olejniczaka, posła Prawa i Sprawiedliwości z okręgu płockiego. O zdarzeniu jako jeden z pierwszych donosił serwis Super Express. Według ustaleń dziennikarzy po wypadku polityka partii rządzącej przewieziono w stanie ciężkim do Szpitala Bielańskiego. Do wypadku doszło w okolicach Modlina. Materiał jest aktualizowany. Najświeższe doniesienia o wypadku Waldemara Olejniczaka znajdziecie w dalszej części tekstu.

Ostróda. Autobus miejski potrącił rowerzystkę

Aktualizacja 14:34 - auto polityka zderzyło się z łosiem

SE.pl ustaliło, że przed maskę samochodu, którym podróżował polityk, wyskoczył łoś. Samochód zderzył się ze zwierzęciem. Dziennikarze dotarli do osoby z otoczenia Olejniczaka. Przekazała, że poseł PiS odzyskał przytomność, ale jego stan nadal jest ciężki.

Polecamy: FB ESKA Warszawa News - informacje ze stolicy i regionu

Kim jest Waldemar Olejniczak?

Waldemar Ryszard Olejniczak to urodzony 9 grudnia 1961 w Przybojewie polski polityk, przedsiębiorca i samorządowiec. W 2002 i 2006 roku z ramienia lokalnych komitetów i w 2014 roku z listy PiS był wybierany na radnego powiatu sierpeckiego. Do sejmu pierwszy raz kandydował w 2015. Wówczas nie udało mu się zasiąść w ławie poselskiej, ale jeszcze tego samego roku zastąpił Wojciecha Jasińskiego. Historia powtórzyła się w 2019, gdy jakiś czas po nieudanej reelekcji zastąpił w parlamencie marka Opiołę.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!