Z Warszawy

Magiczna kawiarnia w stylu Harry'ego Pottera w Warszawie. Gdzie znaleźć Zaklątek?

2023-11-04 15:44

Fani Harry'ego Pottera zyskali wyjątkowe miejsce w Warszawie. Mowa tu o kawiarni Zaklątek, utrzymanej w stylu z książek J.K. Rowling. Zobaczcie, jak wygląda lokal, w jakich godzinach jest otwarty oraz gdzie dokładnie można go znaleźć.

Kawiarnia w stylu Harry'ego Pottera - Warszawa

Kawiarnia Zaklątek bez wątpienia przyciągnie fanów serii o słynnym, książkowym czarodzieju. W wystroju wnętrza nie zabrakło "magicznych" elementów - różdżki, kojarzonych z filmów portretów, wystylizowanych książek, figurek, czy kufrów.

Akcenty związane z Potterem znajdziemy również w menu. Na odwiedzających czekają m.in. słodkie "smocze jaja" oraz kawa "Espresso Patronum".

Lokal znajduje się przy ul. Smoczej 27 na Woli. Jest otwarty w godzinach:

  • wtorek - sobota - 12:00-20:00;
  • niedziela - 12:00-19:00.

Przerwa w działaniu kawiarni trwa od godz. 15:30 do 16:00.

Obecnie lokal oceniany jest na 5.0 na Facebooku oraz 3.7 w Google. Jako że zaczął działać stosunkowo niedawno, na większą liczbę wystawionych recenzji musimy jeszcze poczekać.

Zobaczcie, jak wygląda kawiarnia w stylu Harry'ego Pottera w Warszawie:

Gotuj jak Harry Potter (PRZEPISY) | ESKA XD - Fit vlog #40
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE