sklep

i

Autor: Hubert Hardy/REPORTER

Z Warszawy

W Warszawie ma powstać nowy Decathlon City. Pierwszy taki sklep w Polsce

2023-09-21 22:02

W mediach pojawiły się nieoficjalne doniesienia o planowanym otwarciu nowego sklepu Decathlon City w Warszawie. Salon będzie można znaleźć w samym centrum stolicy. Warto jednak pamiętać, że nowy format Decathlonu nieco różni się od najpopularniejszych, dużych marketów marki.

Nowy Decathlon City w Warszawie

O planowanym otwarciu Decathlon City w Warszawie nieoficjalnie poinformował portal Wirtualne Media. Z ustaleń serwisu wynika, że przedstawiciele marki ogłoszą go publicznie już za kilka dni.

Póki co wiadomo jedynie, że salon ma znajdować się w pobliżu metra Politechnika. Redakcja ujawniła, iż na miejscu trwają właśnie "prace aranżacyjne". Będzie to pierwszy tego typu Decathlon w Polsce.

Czym Decathlon City różni się od pozostałych sklepów marki?

Warto zaznaczyć, że Decathlon City nie jest tym samym, co działające dotąd w naszym kraju duże sklepy marki. To nowy format, powstający już w miastach poza Polską. Od klasycznych salonów różni się przede wszystkim wielkością - ma być mniejszy, ale znajdować się bliżej centrów wybranych ośrodków.

Niewielka powierzchnia przełoży się oczywiście na nieco zmniejszony wybór asortymentu. Możliwe również, że klienci będą mogli skorzystać z kas samoobsługowych, co znacznie ułatwi i przyspieszy zakupy.

Zmodernizowane Plastusiowo w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Nowy kościół w Warszawie. Mieszkańcy boją się głośnych dzwonów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE