Gorący weekend w Warszawie. Ile będzie stopni?

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Gorący weekend w Warszawie. Ile będzie stopni?

W Warszawie cieplej niż w Madrycie! Szykuje się gorący weekend w stolicy. Ile stopni?

2020-10-02 21:29

To prawdopodobnie ostatni ciepły weekend w tym roku! W Warszawie należy spodziewać się stosunkowo wysokiej temperatury jak na początek października. Termometry w stolicy pokażą więcej stopni niż w Madrycie! Ile stopni będzie w sobotę? Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Tydzień bez cukru? | ESKA XD - Fit Vlog #4

W Warszawie cieplej niż w Madrycie!

Szykuje się gorący weekend w stolicy! W sobotę będzie tylko trochę chmur, a termometry wskażą nawet 22 stopnie Celsjusza. W nocy temperatura spadnie, ale wciąż będzie ciepło - nawet 17 stopni! Dla porównania, w sobotę w Madrycie będzie 17 stopni, a w nocy termometry wskażą zaledwie 7 stopni!

Czytaj także: Jak kupić tańszy bilet na pociąg? Zdradzamy sprawdzone tricki na promocyjne ceny

W niedzielę w Warszawie będą 23 stopnie, ale należy spodziewać się deszczu. W nocy temperatura spadnie do 11 stopni. W niedzielę w Hiszpanii będzie więcej słońca niż w Polsce, ale termometry w Madrycie wskażą 18 stopni. Z kolei w nocy temperatura spadnie do 9 stopni.

Jaka pogoda w Warszawie?

Według prognozy pogody na nadchodzące tygodnie, październik ma być stosunkowo ciepły, ale do końca miesiąca, za wyjątkiem nadchodzącego weekendu, słupek rtęci nie przekroczy 20 stopni. Będziemy mogli liczyć jeszcze jednak na kilka słonecznych dni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE