Gdzie kupić bilet miejski w Warszawie przez internet? Lista aplikacji

i

Autor: WTP Gdzie kupić bilet miejski w Warszawie przez internet? Lista aplikacji

W tych aplikacjach kupisz bilet na autobus, tramwaj i metro w Warszawie [LISTA]

2021-03-04 21:19

Od 2 kwietnia zmieniają się zasady kupowania biletów na transport publiczny w Warszawie. Zmiany dotyczą biletów kupowanych za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Będzie można kupować bilety "na zapas" i skasować je w wybranym przez siebie momencie. W jakich aplikacjach kupisz bilet na autobus, tramwaj czy metro? Sprawdź listę!

Od 2 kwietnia w Warszawie zmienią się zasady kupowania biletów na komunikację miejską za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Do tej pory kupowaliśmy bilet, który był już skasowany, a czas jego ważności liczył się od czasu zakupu. Teraz będziemy mogli kupić kilka dowolnych biletów na zapas i aktywować je w dowolnym momencie. Należy jednak pamiętać, by je skasować. Żeby to zrobić, trzeba będzie zeskanować kod QR.

W górnej części pojazdu, naprzeciwko drzwi wejściowych, będą umieszczone naklejki z kodem QR przypisanym do konkretnego pojazdu. W metrze kody będą umieszczone przed bramkami biletowymi oraz przy windach - czyli tam, gdzie przekraczamy strefę biletową.

W tych aplikacjach kupisz bilet na autobus, tramwaj i metro w Warszawie [LISTA]

Bilet na komunikację miejską w Warszawie możesz kupić w tych aplikacjach:

  • moBilet
  • mPay
  • SkyCash
  • jakdojade.pl
  • zBiletem.pl
  • Mint Mobile Warszawa
  • GoPay

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

10 dni i niecałe 12 godzin – w tak rekordowym czasie Paweł Pabian pokonał Główny Szlak Beskidzki zimą!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE