nożownik

i

Autor: policja.pl

W środku nocy rzucił się z nożem na dwie osoby. Podejrzany miał całą kolekcję broni

2022-10-04 16:14

Na jednej z ostrołęckich stacji benzynowych doszło do ataku nożownika. Agresor zaatakował dwóch młodych mężczyzn. W sprawie zatrzymano już 40-latka.

Rzecznik ostrołęckiej policji kom. Tomasz Żerański poinformował, że sobotę o godzinie 2:30 dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie dotyczące ataku nożownika na dwóch młodych mężczyzn, którzy z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Czytaj również: Śmiertelny wypadek na Powiślu. Pociągi spóźnione w obu kierunkach

Nożownik zaatakował dwie osoby

- Do zdarzenia doszło na jednej z ostrołęckich stacji paliw. W trakcie sprzeczki mężczyzna zaatakował nożem dwóch nieznajomych, po czym odjechał – powiedział rzecznik.

Już po niespełna godzinie policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili tożsamość i miejsce przebywania mężczyzny podejrzewanego o popełnienie przestępstwa. 40-latek został zatrzymany w jednym z domów na terenie Ostrołęki. Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli kolekcję broni białej, w skład której wchodziło 16 noży myśliwskich i bagnety wojskowe.

40-letni ostrołęczanin usłyszał zarzut dotyczący usiłowania dokonania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. O dalszych losach mężczyzny zdecyduje sąd.

Policjanci ratowali psa, który utknął na dachu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE