Utrzymaj formę podczas kwarantanny. Trener Legii przygotował trening online dla mieszkańców stolicy! [WIDEO]

2020-03-28 18:05 STAN
Utrzymaj formę podczas kwarantanny
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Każdy kolejny dzień kwarantanny może być jeszcze bardziej frustrujący. Brakuje nam kontaktu z ludźmi, wypadów do kina czy po prostu ruchu. Wszystkie siłownie zgodnie z decyzją rządu są zamknięte. Trening na świeżym powietrzu w większej grupie też odpada, bo resort zdrowia zaleca, by podczas pandemii pozostać w domu. Poza tym, można spotykać się w grupie nie większej niż dwie osoby - i to tylko w uzasadnionych przypadkach. Najlepszą opcją pozostaje... ćwiczenie w domu!

Niemal wszyscy znani trenerzy fitness na czas kwarantanny utworzyli specjalne programy treningowe i zachęcają w ten sposób
swoich fanów do aktywności fizycznej. Władze Warszawy postanowiły zadbać w podobny sposób o swoich mieszkańców. W mediach społecznościowych związanych ze stołecznym ratuszem możemy znaleźć filmiki przygotowane przez trenerów Legii Warszawa!

Na opublikowanym dziś nagraniu znajdziemy 2-minutowy zestaw ćwiczeń, które możemy wykonywać w domu. Przygotował je
Adam Blechman, trener przygotowania motorycznego w Legii Warszawa Koszykówka. Ćwiczenia mają pomóc nam pozostać w dobrej formie podczas domowej kwarantanny.

Kolejne wideo z tej serii znajdziecie na facebookowym profilu ratusza. Bieżące informacje dotyczące koronawirusa znajdziecie w naszej RELACJI LIVE.

#zostanwdomu domowy trening lekkoatlety Mateusza Borkowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.