Koleje Mazowieckie pociąg

i

Autor: Wikimedia Commons / Kris1973

komunikacja

Utrudnienia na kolei w Warszawie. Opóźnione pociągi

Pasażerowie podróżujący komunikacją miejską muszą się liczyć z utrudnieniami na stołecznej kolei. Przyczyną jest uszkodzony kabel na stacji Warszawa Zachodnia. Opóźnienia pociągów mogą sięgać nawet 30 minut.

Warszawa, utrudnia w ruchu pociągów - 30.03.2023

Aktualizacja: utrudnienia zakończyły się w czwartek przed południem.

"W czwartek, 30 marca ok. godz. 9.15 podczas budowy na stacji Warszawa Zachodnia, doszło do uszkodzenia kabla zasilającego urządzania sterowania ruchem kolejowym na szlaku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia. Do naprawy usterki natychmiast skierowano służby techniczne" - przekazała w czwartek Magdalena Janus z zespołu prasowego PKP PLK.

Poinformowała, że zmiany w kursowaniu pociągów na tej trasie mogą wynosić do ok. 30 minut.

O utrudnieniach w kursowaniu pociągów KM i SKM w obrębie Warszawskiego Węzła Komunikacyjnego poinformował też Zarząd Transportu Miejskiego.

Aktualne informacje o zmianach dostępne są dla pasażerów w Portalu Pasażera www.portalpasazera.pl, i na stronach przewoźników. Podróżni na bieżąco są informowani o sytuacji na stacji i przystankach.

Dworzec-widmo straszy pustką. Czy do Polic powrócą pociągi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE