Ukradł dynie z przedszkolnego ogródka. Skruszony złodziej oddał dzieciom warzywa!

2021-10-18 12:00
Ukradł dynie z przedszkolnego ogródka. Skruszony złodziej oddał dzieciom warzywa!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło w Warszawie 13 października. Wtedy to jedna z nauczycielek odkryła, że z ogródka przy przedszkolu zniknęły dynie, które dzieci zasadziły i które pragnęły podarować pedagogom z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wydarzenie wstrząsnęło internetem, a mieszkańcy Włoch deklarowali pomoc. Sprawa zakończyła się w bardzo nietypowy sposób.

Ta historia wstrząsnęła siecią, a wydarzyła się na warszawskich Włochach. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przedszkolaki chciały przygotować dla pracowników ciasteczka z dyń. Dzieci dbały o ogródek przez kilka miesięcy. Niestety, w nocy z 12 na 13 października, ktoś włamał się na teren placówki i ukradł wszystkie dynie! Rodzice, nauczycieli i wszyscy, którzy przeczytali tę historię między innymi dzięki Wyborczej, byli prawdziwie wstrząśnięci. Wiele osób dekalarowało pomoc. Zawstydził się... i sam złodziej. Jak poinformowała Gazeta Wyborcza dynie w cudowny sposób się odnalazły. Poinformowała o tym jedna z pracowniczek.

Dozorca podczas porannego obchodu zauważył, że skradzione dynie leżą za płotem przy naszym ogródku. Kiedy przyszłam później do pracy, podbiegła do mnie gromadka dzieci i zaczęła wykrzykiwać, że "mamy nasze dynie!" - czytamy na ich stronie internetowej.

Wzruszająca historia. Babcia zbiera na terapię dla prawnuczki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE