Dostawa jedzenia

i

Autor: Pexels.com/@cottonbro

Zakupy

Uber Eats łączy siły z inną aplikacją. Poszerzy ofertę o kilka tysięcy produktów

2023-12-07 19:11

Uber Eats, dotychczas oferujący głównie dostawę posiłków z restauracji, rozszerzy swoją ofertę o zakupy spożywcze. Jak przekazał portal dlahandlu.pl, użytkownicy aplikacji będą mogli dokonywać zamówień z ponad 2,2 tys. produktów sklepu Lisek.App.

Polacy coraz chętniej korzystają z zakupów błyskawicznych. Jak pokazały ostatnie dane, do października 2023 roku dokonano ich już ponad 2 miliony razy. Użytkownicy cenią w nich przede wszystkim wygodę związaną z niewychodzeniem z domu.

Lisek App połączy siły z Uber Eats. Co to oznacza?

Zmiany będą wchodzić w życie systematycznie w poszczególnych lokalizacjach w Polsce. Na ten moment nowa usługa wystartowała już w dwóch dzielnicach Warszawy. Dostawa zakupów jest możliwa w ciągu zaledwie 15 minut.

Cytowany w serwisie dlahandlu.pl Michał Krowiński, współzałożyciel Lisek.App przekazał, że partnerstwo z Uber Eats to ważny krok w rozwoju firmy. Dzięki współdziałaniu z podmiotami zajmującymi się dostawą jedzenia, Lisek.App ma szansę dotrzeć do nowych odbiorców i zwiększyć rozpoznawalność swojej marki.

Dodał, że oba przedsiębiorstwa mają wspólny cel, jakim jest zapewnienie klientom niezapomnianych wrażeń z zakupów. Firmy chcą to zrobić, łącząc łatwość dostępu do usług online, bogatą ofertę produktów i szybką dostawę.

Zobacz poniżej zdjęcia dark kitchen na Mokotowie:

Choinka w Warszawie rozbłysnęła! Ma aż 40 tys. lampek