TYLKO U NAS! Najtańszy sposób na komary. Kosztuje tylko 79 GROSZY!!

2020-07-10 12:52 NA
Inwazja komarów
Autor: SHUTTERSTOCK Inwazja komarów

Sposób, który tutaj znajdziesz jest IDEALNY dla alergików, osób starszych, dzieci, a także tych, którzy boją się korzystać z chemicznych sposobów ochrony przed komarami. Nie możesz tego przegapić!

O najnowszej inwazji krwiopijców pisaliśmy już wcześniej (TUTAJ). Na rynku można znaleźć mnóstwo "sprawdzonych" sposobów na komary. Nie wiemy na kim były testowane, ani kto je sprawdzał, ale większość z nich nie działa, albo działa przez bardzo krótki czas. Oczywiście większość z preparatów nie jest dla wszystkich. Jeśli jesteś na coś uczulony, to musisz przeczytać mnóstwo tekstu napisanego tak małym fontem, że najlepiej nosić ze sobą lupę. Tylko tutaj poznasz sposób, którego w ogóle nie musisz się obawiać i jest w 100% naturalny.

Piaseczno: Chcieli otworzyć warzywniak?! Będą mieli dużo czasu na napisanie biznesplanu w więzieniu!

Nowy Dwór: Jechał gruchotem KOMPLETNIE pijany! Jeszcze głupszy jest powód wpadki

Środkiem, na wszystkie problemy z komarzycami jest, uwaga: CUKIER WANILINOWY! Tak, dobrze czytasz. Jest to najprostszy domowy specyfik, który nawet dziecko będzie potrafiło przygotować. Wystarczy połączyć ze sobą ten CUKIER wraz z WODĄ i już mamy nie dość, że środek na komary, to jeszcze perfum o zapachu wanilii. Można zatem powiedzieć, że uzyskaliśmy dwa w jednym i dzielimy się tym z wami za darmo! Dlaczego ten sposób działa? Wszystko przez to, że komary nie cierpią jego aromatu! Owady podobnie reagują na zapach mięty, lawendy i cytryny więc specyfik można ulepszać. Wystarczy kilka kropel na ciele czy w pomieszczeniu i komary znikają!

Zabrali mnie w kajdankach jak najgorszego przestępcę! Szokujący film płaczącego kierowcy MZA [WIDEO]

Wybudowali pomnik komarowi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.