Tragiczny wypadek na Targówku. Koleje Mazowieckie informują o opóźnieniach [UTRUDNIENIA]

2020-12-14 17:46
Koleje Mazowieckie mają opóźnienia
Autor: Wikipedia, CC, Fot. Paul Kowalow, 2009 Koleje Mazowieckie mają opóźnienia

Tragiczny wypadek na Radzymińskiej na Targówku. Pieszy wpadł pod pociąg relacji Małkinia-Warszawa Wileńska. Koleje Mazowieckie informują o opóźnieniach. Jak długo potrwają utrudnienia?

Tragiczny wypadek na Targówku

Tragiczny wypadek na Radzymińskiej na Targówku. Przed 16 na przejeździe kolejowym doszło do potrącenia. Pieszy wpadł pod pociąg relacji Małkinia-Warszawa Wileńska. - Doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego przez pociąg. W tej chwili na miejscu zdarzenia są policjanci, którzy dokumentują i ustalają przyczynę zdarzenia. Na miejscu jest też prokurator - informuje nadkom. Jarosław Florczak z biura prasowego stołecznej policji.

Koleje Mazowieckie informują na swojej stronie, że na trasie Warszawa Wileńska- Ząbki niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane lub też mieć skróconą albo zmienioną trasę.​

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE