Tomasz Lis miał kolejny udar. Dziennikarz opublikował zdjęcie ze szpitala

2022-10-13 11:18
Tomasz Lis miał udar
Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER Tomasz Lis miał udar

Tomasz Lis w nocy dostał udaru. Lekarze walczyli o jego życie. Jak poinformował, trafił do jednego z warszawskich szpitali. W jakim stanie jest dziennikarz?

Tomasz Lis miał udar

Znany dziennikarz Tomasz Lis w nocy dostał udaru. Jak poinformował, lekarze walczyli o jego życie. Obecnie przebywa w jednym z warszawskich szpitali.

- Miałem udar. Jestem na erce udarowej jednego z warszawskich szpitali. Podobno już żyję, choć w nocy nie było to takiej pewne. Co dalej zdecydują lekarze. Wszystkich pozdrawiam - poinformował dziennikarz na Twitterze.

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Kolejny udar

To kolejne problemy ze zdrowiem byłego naczelnego Newsweek Polska. Tomasz Lis wcześniej informował, że przeszedł już trzy udary. Mimo to, kilka dni temu Tomasz Lis wziął udział w maratonie w USA. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z medalami.

Liczne skandale

Tomasz Lis jest związany z licznymi skandalami. Prywatnie był związany ze znaną dziennikarką Kingą Rusin, a następnie związał się z jej przyjaciółką (jednocześnie świadkową na ich ślubie) Hanną Lis.

Czytaj także: Byli podwładni oskarżają Tomasza Lisa. "Płakałam, miałam ataki paniki"

W czerwcu Wirtualna Polska opublikowała głośny tekst, w którym poinformowano o skandalicznym zachowaniu dziennikarza wobec pracowników tygodnika "Newsweek". Lis miał wyrażać się w stosunku do podwładnych w sposób wulgarny, seksistowski i poniżający. Jak relacjonowano, miało to doprowadzić do ataków paniki wśród pracowników. W związku z kontrowersyjnym tekstem, Tomasz List musiał czasowo zrezygnować z pracy przy audycji Jacka Żakowskiego w TOK FM.

Pytania za 500 złotych w "Milionerach"! Sprawdź, czy przeszedłbyś dalej!

Pytanie 1 z 10
Fragment spiralki to symbol samochodowej kontrolki:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE