TESCO zmienia się w NETTO - które sklepy w Warszawie przejdą metamorfozę?

2021-04-06 11:26
TESCO zmienia się w NETTO - które sklepy w Warszawie przejdą metamorfozę?
Autor: Santosh Puthran flickr.com TESCO

Niedługo pierwsze supermarkety Tesco w Warszawie zmienią się w sklepy sieci Netto. Które dyskonty jako pierwsze przejdą metamorfozę? Na jakich ulicach się znajdują? Kiedy to się stanie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym artykule.

TESCO w Polsce zostało przejęte przez Netto już w 2020 roku. Salling Group, właściciel sieci Netto, kupił w czerwcu wszystkie polskie supermarkety Tesco. Kwota, jaką trzeba było za nie zapłacić, to około 900 mln. zł. Transakcję sfinalizowano w marcu 2021. Wcześniej sieć Netto informowała, że na przeprowadzenie wszystkich zmian potrzebuje około 18 miesięcy. Wielki proces transformacji Tesco w Netto zacznie się jednak od zamknięcia supermarketów. Jak podaje serwis wiadomoscihandlowe.pl, na pierwszy ogień pójdzie 18 sklepów Tesco. 4 z nich znajduje się w Warszawie. Znane są już daty ich zamknięcia i przybliżony czas otwarcia pod nowym szyldem. Gdzie Warszawiacy i Warszawianki zobaczą pierwsze supermarkety Netto zamiast dyskontów Tesco? Warto dowiedzieć się tego już teraz.

Ukradł yorka spod sklepu

Które sklepy Tesco zostaną zamknięte?

Netto po wykupieniu Tesco będzie miało w Polsce około 700 placówek. Zaplanowano już zmiany szyldów pierwszych supermarketów. Mieszkańców i mieszkanki Warszawy najbardziej interesują te rozlokowane w Stolicy. Poniżej zamieszczamy ich listę wraz z datami zamknięcia:

  • Warszawa, ul. Kwiatkowskiego 1 - zamknięcie 8 kwietnia
  • Warszawa, ul. Czerska 4/6 - zamknięcie 8 kwietnia
  • Warszawa, ul. Światowida 41 - zamknięcie 15 kwietnia
  • Warszawa, ul. Cyrulików 95/97 - zamknięcie 22 kwietnia

Zmiana każdego sklepu potrwa minimum 6 tygodni.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE