Te teledyski nagrano w Warszawie! Zwiedzaj stolicę z Brodką, Podsiadło czy Domagałą

2021-03-10 18:25
Te teledyski nagrano w Warszawie! Zwiedzaj stolicę z Moniką Brodką i nowym klipem Game Change
Autor: YouTube/Brodka, zrzut ekranu Te teledyski nagrano w Warszawie! Zwiedzaj stolicę z Moniką Brodką i nowym klipem "Game Change"

Dawid Podsiadło, Monika Brodka czy Paweł Domagała. W Warszawie powstało MNÓSTWO teledysków do słynnych klipów. Można dzięki nim zwiedzić m.in. Muzeum Narodowe, okolice Dworca Gdańskiego czy stacje metra. Jeśli właśnie nie możecie wyjść z domu przez pandemię i tęsknicie za prawdziwą Warszawą - zobaczcie te klipy!

W ostatnim czasie Monika Brodka wydała nowy singiel "Game Change", który zapowiada jej nową płytę. Teledysk powstał w wyjątkowym miejscu, bo artystka została wpuszczona do Muzeum Narodowego w Warszawie! Kilka ujęć nagrano też w Pałacu Kultury i Nauki. To jednak nie jedyny teledysk, który pozwala nam na "zwiedzanie stolicy" podczas pandemii!

Warszawą inspirowali się też m.in. Dawid Podsiadło, który w teledysku do piosenki "Małomiasteczkowy" zasadził drzewo na warszawskim Służewiu. W stolicy kręcono też teledysk do "Męskiego Grania" i wiele, wiele innych! Zobacz galerię!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE