Targówek: pojechali na randkę, zatrzymała ich policja! To, co robili w aucie przechodzi ludzkie pojęcie

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Targówek: pojechali na randkę, zatrzymała ich policja! To, co robili w aucie przechodzi ludzkie pojęcie

2021-11-19 12:28

Nietypowa randka na warszawskim Targówku. 18 listopada Straż Miejska zainteresowała się nieprawidłowo zaparkowanym autem. Okazało się, że w środku pojazdu znajduje się bardzo zajęta para zakochanych o czym świadczyły zaparowane szyby. Po otwarciu drzwi za kierownicą auta strażnicy ujrzeli młodą kobietę. Pasażerem był młody mężczyzna. Co para robiła w samochodzie?

Dwoje młodych ludzi wybrało się samochodem na randkę na Targówku. Ponieważ nieprawidłowo zaparkowali zainteresowali się nimi strażnicy miejscy. Na widok radiowozu z zaparkowanego auta wyrzucono słoik z narkotykami. Randka zakończyła się wizytą w komisariacie - czytamy na stronie Straży Miejskiej. 21 letnia kobieta była mieszkanką okolic Ostrowi Mazowieckiej, mężczyzna mieszkańcem Pragi-Północ. Zakochanych przewieziono do komisariatu przy ulicy Chodeckiej. Tam po przeprowadzonym teście ustalono, że... w słoiczku znajdował się mefedron o wadze 24,8 grama!

Randa zdecydowanie nie zakończyła się dla tej dwójki szczęśliwie. Obydwoje zostali zatrzymani przez policję, a sprawa będzie miała swój dalszy ciąg przed sądem.

Za co kochasz Polskę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE