Taniej do kina! W te dni zapłacisz za bilety mniej. Sprawdź ceny!

i

Autor: pixabay.com Taniej do kina! W te dni zapłacisz za bilety mniej. Sprawdź ceny!

Taniej do kina! W te dni zapłacisz za bilety mniej. Sprawdź ceny!

2022-09-08 10:25

Kino to dobry pomysł zarówno na pogodny dzień, jak i chłodne jesienne wieczory. Dzięki dużej ofercie zarówno sieciówek, jak i kin studyjnych, na seans możemy wybrać się codziennie. Warto jednak dokładnie sprawdzić ofertę, bo za bilety do kina w konkretne dni możemy zapłacić nawet o połowę mniej! W które dni pójdziemy taniej do kina?

Zarówno najnowsze tytuły, jak i ponadczasowe hity. Obecnie w kinach możemy upolować niemal każde filmy! Organizowane są zarówno głośne filmowe premiery, jak i festiwale filmowe, na których wyświetlane są np. wyłącznie dokumenty czy kino afrykańskie. Kina studyjne dają możliwość odświeżenia starszych filmów. 

Czytaj także: Masz urodziny? W tych miejscach dostaniesz COŚ ZA DARMO! [LISTA]

Tańsze bilety do kina. Jak je zdobyć?

Kino daje coraz więcej możliwości, ale... oferuje też coraz wyższe ceny za bilety. W niektórych sieciówkach za bilet zapłacimy nawet ponad 40 złotych! To o ponad połowę więcej niż w kinach studyjnych. Jeśli zamierzamy obejrzeć film w większym gronie, np. zabrać na seans całą rodzinę, cena za komplet biletów może być naprawdę wysoka. Są jednak dni, gdy bilety do kina są tańsze! Promocyjne oferty przygotowały placówki w całej Warszawie. Na liście znajdują się zarówno małe kina, jak i wielkie sieciówki. 

Czytaj także: Te muzea w Warszawie zwiedzisz za darmo! Sprawdź, kiedy nie trzeba płacić za bilet

Jak zapłacić mniej za bilet do kina? Zobacz galerię i sprawdź promocje! 

Jak dobrze znasz zagraniczne kino 2000.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Za czasów którego cesarza generałem był Maximus, główny bohater filmu "Gladiator" (2000)?
Janusz Onufrowicz autor powieści kryminalnej „Szczątki”: Porzuci aktorstwo dla pisania książek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE