Dramatyczny wypadek w Szczecinie. Policjant spadł z wysokości podczas ćwiczeń

i

Autor: Policja zdjęcie ilustracyjne

Szalony pościg ulicami Warszawy! Przed funkcjonariuszami uciekał kierowca Mazdy

2020-12-16 9:38

Szalony pościg ulicami Warszawy! Radiowozy i nieoznakowane samochody policji pędziły ulicami Pragi Północ. Przed funkcjonariuszami uciekał kierowca Mazdy, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Oniemiali piesi i inni kierowcy zdarzenie obserwowali z niemałym przestrachem. Kto prowadził samochód i jakie miał powody do ucieczki?

Radiowozy i nieoznakowane samochody policji pędziły ulicami Pragi Północ. Przed funkcjonariuszami uciekał kierowca Mazdy, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W pewnym momencie uderzył samochodem o ogrodzenie jednego z domów, wysiadł z samochodu i zaczął uciekać pieszo. Policjanci szybko go obezwładnili. Jak się okazało, 21-latek miał sporo powodów do ucieczki - mówi Gabriela Putyra z komendy stołecznej policji:

- W samochodzie, którym się poruszał policjanci znaleźli na siedzeniu pasażera marihuanę. Jak się okazało to nie jedyny powód ucieczki. 21-latek był poszukiwany listem gończym w celu doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego, ustalenia miejsca pobytu oraz posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

Pojedynek dwóch arcymistrzów w dwie minuty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE