Student może, więc pomoże! Politechnika Warszawska zbiera pieniądze dla medyków

2020-04-21 17:43
Studenci zbierają pieniądze dla medyków
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Najtrudniejszy moment epidemii koronawirusa wciąż przed nami! W szpitalach wciąż brakuje środków ochrony osobistej, m.in. maseczek, rękawiczek czy kombinezonów, które zużywają się bardzo szybko. Studenci z Politechniki Warszawskiej postanowili wesprzeć medyków i zorganizować zbiórkę pieniędzy. Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

To seniorzy i osoby cierpiące na choroby przewlekłe są najbardziej narażeni na zakażenie koronawirusem. Ale to lekarze, pielęgniarki i sanitariusze każdego dnia walczą na pierwszej linii frontu. Studenci Politechniki Warszawskiej chcą o nich zadbać, dlatego zorganizowali zbiórkę pieniędzy.

-Jeżeli dojdzie do masowych zakażeń pracowników szpitali wszyscy zostaniemy pozbawieni profesjonalnej opieki. Nie możemy do tego dopuścić! Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej nie pozostaje obojętne na to wezwanie! Czas zatroszczyć się o tych, którzy troszczą się o nas! Nie potrzeba dużego wysiłku, aby zdziałać tak wiele. Nie wahaj się i dołącz do akcji ‼️ - zachęcają studenci.

Celem zbiórki jest zebranie pieniędzy na środki ochrony osobistej, czyli m.in. maseczki z filtrem, rękawiczki, kombinezony czy płyny dezynfekujące. Zebrane fundusze zostaną przekazane Uniwersyteckiemu Centrum Klinicznemu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

>>TUTAJ<< znajdziesz link do zbiórki.

Jak zrobić maseczkę w kilka sekund?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE