Studenci...ratują studentów w Bibliotece Uniwersyteckiej! o co chodzi w akcji Złap formę ze studentami WUMu?

2020-01-16 13:05 alg
z,łap formę
Autor: Canva.com

Już w najbliższą sobotę akcja "Złap formę ze studentami WUMu". 18.01 studenci Uniwersytetu Medycznego będą podpowiadać swoim kolegom z innych uczelni jak najefektywniej uczyć się do egzaminów oraz obalać związane z tym mity- między innymi te o piciu kawy i napojów energetycznych.

Studenci studentom w Bibliotece Uniwersyteckiej! Już w najbliższą sobotę [18.01] w gmachu przy ulicy Dobrej, studenci Uniwersytetu Medycznego podpowiedzą swoim kolegom jak przetrwać sesję bez szkody dla swojego organizmu.

"Analiza składu ciała, badanie glukozy we krwi, ale także porady dietetyczne skierowane na działanie wspomagające pracę mózgu przy tak wytężonym wysiłku umysłowym, jaki towarzyszy studentom w trakcie nauki do egzaminów

- mówi Irena Skowera z Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu"

Złap formę ze studentami WUMu - czy zapłacimy za udział?

Wszystkie badania i porady są oczywiście bezpłatne- a oprócz zwiększenia szans na pomyślne zdanie egzaminów bez uszczerbku na zdrowiu, to także okazja by lepiej poznać kolegów z innych uczelni.

"Chcemy też pokazać że ta wymiana wiedzy, doświadczeń a przede wszystkim perspektyw i różnych spojrzeń na te same rzeczy, może być między studentami różnych uczelni bardzo fajna i bardzo praktyczna

- dodaje Skowera"

Po radę do studentów Uniwersytetu Medycznego można się zgłaszać w sobotę między 13 a 18 w budynku BUWu.