Stolica zasypana śniegiem! Dzieci wagarują, dorośli przeklinają. Tego nikt się nie spodziewał! [ZDJĘCIA]

2020-12-10 14:47 a.d.
Stolica zasypana śniegiem! Dzieci wagarują, dorośli przeklinają. Tego nikt się nie spodziewał!
Autor: Canva.com Stolica zasypana śniegiem! Dzieci wagarują, dorośli przeklinają. Tego nikt się nie spodziewał!

Stolica zasypana śniegiem! Dzieci wagarują, dorośli przeklinają. Tego nikt się nie spodziewał! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje, że śnieg i deszcz ze śniegiem spadnie także w piątek 11 grudnia. Gdy tylko pierwsze białe płatki pojawiły się w stolicy dzieci od razu zapragnęły, by ferie szybciej nastały. Niektórzy najmłodsi zdecydowali się na wagary! Nie w humorze są jednak ich rodzice

Stolica zasypana śniegiem! Dzieci wagarują, dorośli przeklinają. Tego nikt się nie spodziewał! Marznący śnieg z deszczem  prognozowali synoptycy na 10 grudnia. Zamiast jednak złowrogiej zmarzliny, nasze ulice pokrył biały puch! Znudzone zdalną nauką dzieci masowo opuszczają domy. Sanki, nartki i jabłuszka wyciągać mają z piwnic ich tatusiowie. Oni sami jednak nie są zadowoleni. Zasypane samochody i śliskie ulice są prawdziwą zmorą kierowców. Opad utrudnia również widoczność na drodze.

Śnieg w grudniu to w ostatnich latach prawdziwa rzadkość dlatego warto zapamiętać te chwile. Optymistów musimy jednak rozczarować - do Bożego Narodzenia biała pokrywa z nami nie zostanie. Fotografie ośnieżonych ulic publikują również internauci.

Śnieg w Polsce  - w górach jest już biało

Zima znów zaglądnęła na Podhale. Zakopane i okoliczne miejscowości zrobiły się białe. Śniegu co prawda nie jest za dużo, jednak wystarczająco, by na drogach i w górach zrobiło się niebezpiecznie. W górach na razie nie ma co prawda zagrożenia lawinowego, jednak śnieg już może być niebezpieczny. Ostrzega Marcin Józefowicz, ratownik Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Nowe radiowozy dla podlaskich policjantów
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE