Śródmieście: policja i straż pożarna w biurze Kopacz i Kierwińskiego! Co się stało?

2022-07-05 16:49
Śródmieście: policja i straż pożarna w biurze Kopacz i Kierwińskiego! Co się stało?
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Interwencja policji i straży pożarnej w biurze poselskim Ewy Kopacz i Marcina Kierwińskiego na warszawskim śródmieściu. Nieoficjalnie, pracownicy biura mieli dostać informację o niebezpiecznych substancjach, które miałyby byc w biurze. Maile z podobną treścią trafiły do wielu biur poselskich i instytucji w całej Polsce.

Na ulicę Bracką, przy której jest m.in. biuro poselskie Ewy Kopacz i Marcina Kierwińskiego przyjechało kilka samochodów straży pożarnej, w tym mobilne laboratorium chemiczne. W biurze swoje czynności przeprowadzają strażacy i policjanci.

Ulica Bracka jest zablokowana przez służby od ul. Nowogrodzkiej do pl. Trzech Krzyży.

Jak powiedział rzecznik prasowy PSP bryg. Karol Kierzkowski, na skrzynki mailowe urzędów miejskich, biur poselskich i instytucji w całej Polsce wpłynęły informacje o podłożeniu ładunków wybuchowych. Dodał, że według informacji przekazanych straży przez policję informacje o ładunkach wybuchowych mają niską wiarygodność. Jak dowiedziała się PAP, instytucje nie mają być ewakuowane.

Oto skrzyżowania grozy w Warszawie. Tu najczęściej dochodzi do wypadków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE