Sprzedawała środki farmaceutyczne w internecie. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności

2021-01-13 15:44
leki
Autor: Steve Buissinne leki lekarstwa tabletki

Mieszkanka ul. Broniewskiego na Bielanach sprzedawała leki, głównie przeciwdepresyjne, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie ich do obrotu. 28-latka usłyszała zarzuty. Grozi jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Bielańscy funkcjonariusze zlikwidowali dochodowy biznes mieszkanki ul. Broniewskiego. Kobieta sprzedawała w internecie środki farmaceutyczne, mimo że nie posiadała na to żadnych zezwoleń, w tym pozwolenia na dopuszczenie ich do obrotu. Kobieta oferowała leki za pośrednictwem stron internetowych. Obrót lekami stanowił niemałe źródło dochodu. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją pracowali nad tą sprawą kilka tygodni. Po zatrzymaniu 28-latki, w trakcie przeszukiwania jej mieszkania, znaleźli blisko 16 tys. zł. Kobieta usłyszała zarzuty za wprowadzanie środków farmaceutycznych w postaci leków do obrotu i brak zezwolenia na wprowadzanie ich do sprzedaży. Odpowie za naruszenie przepisów prawa farmaceutycznego.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Dlaczego synowie minister Emilewicz korzystali ze stoku?
Sonda
Czy obawiasz się szczepienia przeciwko koronawirusowi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE