Sprzedawała środki farmaceutyczne w internecie. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności

2021-01-13 15:44 P.R
leki
Autor: Steve Buissinne leki lekarstwa tabletki

Mieszkanka ul. Broniewskiego na Bielanach sprzedawała leki, głównie przeciwdepresyjne, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie ich do obrotu. 28-latka usłyszała zarzuty. Grozi jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Bielańscy funkcjonariusze zlikwidowali dochodowy biznes mieszkanki ul. Broniewskiego. Kobieta sprzedawała w internecie środki farmaceutyczne, mimo że nie posiadała na to żadnych zezwoleń, w tym pozwolenia na dopuszczenie ich do obrotu. Kobieta oferowała leki za pośrednictwem stron internetowych. Obrót lekami stanowił niemałe źródło dochodu. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją pracowali nad tą sprawą kilka tygodni. Po zatrzymaniu 28-latki, w trakcie przeszukiwania jej mieszkania, znaleźli blisko 16 tys. zł. Kobieta usłyszała zarzuty za wprowadzanie środków farmaceutycznych w postaci leków do obrotu i brak zezwolenia na wprowadzanie ich do sprzedaży. Odpowie za naruszenie przepisów prawa farmaceutycznego.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Dlaczego synowie minister Emilewicz korzystali ze stoku?