Spis powszechny 2021: jak zostać rachmistrzem? Nabór przedłużony. DO KIEDY i GDZIE się złosić?

2021-02-10 13:25 a.d.
Spis powszechny: jak zostać rachmistrzem? Nabór przedłużony. DO KIEDY i GDZIE się złosić?
Autor: Canva.com Spis powszechny: jak zostać rachmistrzem? Nabór przedłużony. DO KIEDY i GDZIE się złosić?

Główny Urząd Statystyczny wydłużył o 7 dni nabór kandydatów na rachmistrzów w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. W Warszawie potrzeba minimum 745 rachmistrzów. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy dla wszystkich. Miał rozpocząć się 1 kwietnia. Główny Urząd Statystyczny ogłosił nabór na rachmistrzów, ale zgłosiło się za mało osób.

Główny Urząd Statystyczny wydłużył o 7 dni nabór kandydatów na rachmistrzów w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. W Warszawie potrzeba minimum 745 rachmistrzów. "Obecnie mamy zarejestrowanych ok. 450 kandydatów, a kilkadziesiąt kolejnych zgłoszeń weryfikujemy. Choć do przeprowadzenia spisu potrzebnych jest 745 rachmistrzów, to - uwzględniając niezbędną rezerwę kadrową w wysokości 25 proc. - liczba ta zwiększa się do 930 rachmistrzów.

Jak zostać rachmistrzem? Gdzie się zgłosić?

Dotychczas kandydaci najchętniej wysyłali swoje zgłoszenia za pośrednictwem e-maila lub poprzez ePUAP, ale można je również składać bezpośrednio w Urzędzie przy ul. Kruczkowskiego 2 lub wysłać pocztą" - informuje urząd miasta.

Pączki u Gessler drogie jak kawior