Rzeszów: Wypadek na ul. Krakowskiej! Zablokowane oba pasy w kierunku centrum!

i

Autor: pexels

Śmiertelny wypadek na dk 92 w powiecie sochaczewskim. Trasa jest zablokowana

2023-02-05 14:23

78-letni kierowca zginął w wypadku, do którego doszło w niedzielę po południu na dk 92 w pow. sochaczewskim (Mazowieckie). Trasa jest zablokowana, wyznaczono objazdy - poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie Agnieszka Dzik.

Wypadek wydarzył się ok. godz. 13.30 w miejscowości Kozłów Szlachecki, pow. sochaczewski. "Kierujący toyotą 78-latek wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i wówczas doszło do zderzenia z mercedesem jadącym dk 92" – przekazała policjantka. Kierujący toyota zmarł, a kierujący mercedesem został przewieziony do szpitala na badania.

Dk 92 jest zablokowana w obydwu kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać około 3 godzin. Objazd od strony Łowicza odbywa się przez Kozłów Szlachecki, Zakrzew i Nową Suchą, a od Sochaczewa przez m. Braki do Kozłowa Szlacheckiego.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze

Nagły atak zimy w Warszawie. Zasypane ulice stolicy

Kolejne zapadlisko w Trzebini [3.02.2023]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE