Zaborów. 17-letnia Izabella zginęła, potrącona przez pociąg [ZDJĘCIA]

i

Autor: BO/SUPER EXPRESS Zaborów. 17-letnia Izabella zginęła, potrącona przez pociąg [ZDJĘCIA]

Śląsk: wykoleił się pociąg relacji Warszawa-Wiedeń! Czy są poszkodowani? Jak do tego doszło?

2021-07-16 7:30

Śląsk: wykoleił się pociąg relacji Warszawa-Wiedeń! Czy są poszkodowani? Jak do tego doszło? W Czerwionce-Leszczynach na śląsku doszło do niebezpiecznego wypadku. Dwa wagony wypadły z toru i pociąg relacji Warszawa-Wiedeń wykoleił się. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule!

Śląsk: wykoleił się pociąg relacji Warszawa-Wiedeń! Jak do tego doszło?

Zdarzenie miało miejsce około godziny 4 rano. Na portalu pasażera czytamy:

Czerwionka - Leszczyny. Wykolejenie pociągu pasażerskiego. Wstrzymany ruch pociągów. Pociągi dalekobieżne kierowane drogą okrężną przez Pszczynę, Suszec. Koleje Śląskie wprowadzają zastępczą komunikację autobusową na odcinku Czerwionka - Leszczyny. Przepraszamy za utrudnienia.

Pociąg Warszawa-Wiedeń wykoleił się: czy są poszkodowani?

Na miejscu pracują już odpowiednie służby, które zadbały o bezpieczeństwo pasażerów pociągu. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Pociąg jest obecnie opóźniony o 145 minut (godz. 7.30)

Policjantka uratowała duszące się dziecko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE