Sklepy otwarte 25-26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w pierwszy i drugi dzień świąt? [WARSZAWA]

i

Autor: Canva.com Sklepy otwarte 25-26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w pierwszy i drugi dzień świąt? [WARSZAWA]

Sklepy otwarte 25-26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w pierwszy i drugi dzień świąt? [WARSZAWA]

2020-12-25 5:32

Sklepy otwarte 25-26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w pierwszy drugi dzień świąt? Takie pytanie mogą sobie zadawać osoby, które zastanawiają się, czy w Boże Narodzenie uzupełnią świąteczne zapasy. Choć stoły będą się jeszcze wówczas uginać od wigilijnych potraw, to mogą zdarzyć się sytuacje, gdy niezbędny okazać się może mały wypad do sklepu. Jak sobie wtedy poradzić?

Sklepy otwarte 25-26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w pierwszy i drugi dzień świąt? 25.12 i 26.12 są dniami wolnymi od pracy. Oznacza to, że zamknięte będzie większość ośrodków handlowych. Na pewno nie kupimy nic w supermarketach i większości lokalnych sklepików prywatnych. Gdzie więc zrobimy zakupy w pierwszy i drugi dzień świąt? Ta informacja potrzebna jest z pewnością tym, którzy zapomną raczej o produktach higienicznych pierwszej potrzeby lub też będą potrzebowali szybko zdobyć zapasy napojów czy dodatkowy prezent. Jednego możemy bowiem być całkiem pewni - na polskim stole nie może w święta brakować jedzenia!

Sklepy otwarte 25-26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w pierwszy i drugi dzień świąt?

25 i 26 grudnia działać mogą takie sklepy jak Żabka czy Małpka, o ile staną tam za ladą sami właściciele. Zakupy zrobić można również na stacjach benzynowych. Większe zakupy zrobimy również w internecie, warto jednak pamiętać, że towar otrzymamy już po świętach.

W Piernikarni Mistrza Bogumiła w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE