Setki burgerów za darmo dla mieszkańców Warszawy! Jedyne co muszą zrobić to... oddać śmieci!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe: Setki burgerów za darmo dla mieszkańców Warszawy! Jedyne co muszą zrobić to... oddać śmieci!

Setki burgerów za darmo dla mieszkańców Warszawy! Jedyne co muszą zrobić to... oddać śmieci!

2020-08-25 6:16

Setki burgerów za darmo dla mieszkańców Warszawy! Jedyne co muszą zrobić to... oddać śmieci! To nie żart, a wyjątkowa akcja społeczna pod tytułem „Piknik z Kiwi”, na który zaprasza nasza psica - Kiwi. Głównym celem cyklicznej akcji „Piknik z Kiwi” jest oczyszczanie Lasu Kabackiego i okolic z wszechobecnych śmieci. Pierwsza edycja rozpocznie się w niedzielę, 30 sierpnia o godzinie 12.00 i potrwa do 17.00. Gdzie? Sprawdźcie na ESKA.pl Warszawa!

Setki burgerów za darmo dla mieszkańców Warszawy! Jedyne co muszą zrobić to... oddać śmieci! Każdy, kto przyniesie śmieci z lasu, dostanie burgera. 30 sierpnia (niedziela) w godz. 12-17 mieszkańcy Ursynowa organizują niecodzienną akcję społeczną pod tytułem "Piknik z Kiwi". Na skraju Lasu Kabackiego, przy stawie - oczku wodnym Moczydło nr 1 (nazwanym na mapie Google jeziorem Moczydło-2), w pobliżu ulic Moczydłowskiej i Perkalowej, odbędzie się piknik z grillowaniem burgerów, rozdawanych każdemu, kto przyniesie śmieci z okolicznych leśnych terenów. Mile widziane są również zwierzaki - maskotką i twarzą całego wydarzenia jest pies organizatorów o imieniu Kiwi.

Każdy może wziąć udział w  wydarzeniu. Więcej informacji znajdziecie na: Piknik z Kiwi na Facebooku.

Pozyskiwanie leku dla pszczół
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE