policja

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Porwali i bestialsko znęcali się nad 14-latką. Są zarzuty dla porywaczy

Seria fałszywych alarmów bombowych w Warszawie, ewakuowano przedszkola

Od czwartkowego poranka służby w Warszawie otrzymują informacje od dyrektorów przedszkoli o rzekomym podłożeniu bomb w placówkach. Ewakuowano przedszkole przy ul. Chrzanowskiego na Pradze-Południe. Decyzję o ewakuacji podejmuje dyrekcja w porozumieniu z policją i strażą pożarną.

Jak przekazał w rozmowie z eska.pl kpt. Szymon Kisieliński z zespołu prasowego Komendy Miejskiej PSP w Warszawie, od czwartkowego poranka wpłynęło 27 zgłoszeń od dyrekcji przedszkoli o rzekomym ładunku wybuchowym na terenie placówki.

Ewakuacja przedszkoli w Warszawie

Informacje te są weryfikowane przez służby, a decyzję o ewentualnej ewakuacji podejmuje dyrekcja w porozumieniu z policją i strażą pożarną. 

W czwartek ok. godz. 10 ewakuowano m.in. przedszkole przy ul. Chrzanowskiego na Pradze-Południe.

Służby uspokajają i podkreślają, że fałszywe alarmy zdarzają się niestety dość często. To także okazja do przećwiczenia ewakuacji. Policja podejmuje działania w celu wykrycia autorów fałszywych alarmów.

Wielka ewakuacja Krakowskiego Przedmieścia. Mężczyzna położył pocisk na trakcie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE