"Sąsiedzie miej serce!". Skradziono rodzinną pamiątkę po ukochanej babci. Widzieliście ją?

2020-09-16 16:01 STAN
Skradziono rodzinną pamiątkę po babci
Autor: archiwum prywatne Skradziono rodzinną pamiątkę po babci

Cenna pamiątka po babci została skradziona! Chodzi o metalowy stołek. "To zwykły grat, ale dla mnie ma ogromną wartość sentymentalną" - pisze w poruszającym ogłoszeniu pani Maria. Kojarzycie pamiątkę ze zdjęcia? Dajcie znać! Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Skradziono rodzinną pamiątkę po babci

Z kamienicy przy ulicy Konopackiej 8 na warszawskiej Pradze została skradziona rodzinna pamiątka. -Zwinięto mi go w ciągu kilku minut, kiedy wnosiłam inne rzeczy do mieszkania - informuje pani Maria. Jak informuje mieszkanka Pragi, mebel nie jest szczególnie wartościowy.

-To zwykły grat, ale dla mnie ma ogromną wartość sentymentalną. Niedawno zmarła moja ukochana Babcia. To pamiątka po niej, którą ledwo co przywiozłam z rodzinnej miejscowości. Jest mi teraz mega przykro!!! - czytamy w ogłoszeniu.

Czytaj także: Złodzieje sprzedają praskie zabytki na złom! Kradną nawet całe balkony [WIDEO, GALERIA]

Ogłoszenie jest bardzo emocjonalne. Oprócz zdjęcia skradzionej pamiątki, znajdują się tam wielkie napisy "Zlituj się nade mną i nad swoim sumieniem" oraz "Sąsiedzie, Sąsiadko, miej serce".

Widzieliście ten stołek?

Jeśli zobaczycie skradziony mebel w antykwariacie bądź na podwórku, autorka ogłoszenia prosi o kontakt pod numerem 604 778 541.

Zdewastowany zabytek w Gdańsku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.