Kanał Żerański

i

Autor: www.google.com/maps Kanał Żerański

SAMOCHÓD W KANALE ŻERAŃSKIM - sprawę bada policja

2021-10-11 13:33

W nocy z niedzieli na poniedziałek (10-11.10) policja dokonała zaskakującego odkrycia - w Kanale Żerańskim zatopił się samochód osobowy. Jak auto znalazło się w wodzie? Czy wewnątrz ktoś był? O tym w dalszej części artykułu.

Samochód w Kanale Żerańskim - takiego odkrycia dokonali warszawscy policjanci. Stało się to w nocy z niedzieli, 10.10, na poniedziałek, 11.10. Samochód musiał znaleźć się pod wodą tuż przed tym, gdy znaleźli go funkcjonariusze. Mundurowi zauważyli bowiem pojazd tylko dzięki świecącym spod wody światłom. Na miejsce przyjechała straż pożarna, która pomogła w wyciągnięciu samochodu. Jak podaje polsatnews.pl, który donosi o zdarzeniu, za pomocą haka i specjalnej wyciągarki wydobyto z Kanału Żerańskiego czarną osobówkę marki BMW. W całej akcji brali też udział nurkowie, których zadaniem było sprawdzić, czy ktoś jest wewnątrz auta.

Potyczka jelenia z wilkiem. Nadleśnictwo Szczytno opublikowało wyjątkowe nagranie

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Tajemnicza sprawa samochodu w Kanale Żerańskim

W samochodzie - co potwierdzili nurkowie - na szczęście nikogo nie było. Zagadką pozostaje jednak to, dlaczego auto znalazło się w wodzie i do kogo należało. Ustaleniem tych dwóch rzeczy zajmuje się warszawska policja. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE