Nowy portal do rekrutacji do warszawskich żłobków

i

Autor: Twitter/Rafał Trzaskowski Nowy portal do rekrutacji do warszawskich żłobków

Ruszył nowy portal rekrutacji do warszawskich żłobków! Wprowadzono dużo usprawnień

2020-01-28 7:46

Nowy portal i nowe funkcje. Właśnie ruszył nowy system do rekrutacji, które mają znacznie usprawnić proces rekrutacji do warszawskich żłobków, klubów dziecięcych i dziennego opiekuna. Będzie można m.in. samodzielnie edytować wnioski. Jak skorzystać z nowego portalu? Podpowiadamy!

- Drodzy rodzice, ruszył już nowy portal rekrutacji do warszawskich żłobków, klubów dziecięcych i dziennego opiekuna! Wprowadziliśmy szereg usprawnień, np. możliwość samodzielnej edycji wniosków. Zapraszam do korzystania, tym bardziej, że w tej chwili mamy aż 844 wolne miejsca - poinformował na Twitterze prezydent stolicy, Rafał Trzaskowski.

Każdy kto złożył wniosek w poprzednim systemie, nie musi go ponawiać. Wystarczy wejść na stronę nabor.pcss.pl/warszawa/zlobek i zalogować się przy pomocy starego loginu i hasła. Po zalogowaniu zaimportowany wniosek powinien pojawić się na ekranie. Wtedy można go dowolnie edytować i podglądać dane.

Na stronie zlobki.waw.pl są też dostępne informacje o wolnych miejscach w żłobkach. Jak poinformował Trzaskowski, w tej chwili są aż 844 wolne miejsca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE