Ruszają zapisy na zajęcia sportowe na Woli. Wśród propozycji taniec antystresowy

2022-08-12 13:52

Kolejna edycja zajęć sportowych ruszy na warszawskiej Woli. Poza znanymi aktywnościami z poprzednich edycji pojawią się nowości. Trwają zapisy na nowy cykl treningów.

Wola. Nowe aktywności dla mieszkańców

Taniec antystresowy, stretching czy zumba fitness. Takie nowe aktywności czekają na jesienno-zimowych zajęciach organizowanych przez OSiR na Woli. Będą nowe zajęcia, właśnie ruszyły na zapisy.

- Współcześnie wielu z nas żyje w nieustannym stresie. Dlatego bezpłatne zajęcia sportowe prowadzone w pływalniach i halach OSiR Wola zostały wzbogacone o zupełnie nowe pozycje. W tym taniec antystresowy, stretching, czy zumbę fitness.

Mieszkańcy zadowoleni

Duże zainteresowanie wśród mieszkańców spowodowało, że to już kolejna edycja zajęć sportowych na Woli, oprócz nowości, nie zabraknie też dobrze znanych i lubianych atrakcji przez mieszkańców.

- Jednocześnie nie rezygnujemy ze sprawdzonych elementów naszego programu, czyli zumby dla rodziców z dziećmi, a także zumby dla osób z niepełnosprawnościami.

Zajęcia na pływalniach będą odbywały się w weekendy, a w halach w tygodniu. Szczegóły dostępne na stronie OSiR-u Wola.

Regularna bijatyka nad jeziorem! Bezwzględna bitwa kobiet
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE