Roztańczony PGE Narodowy

Roztańczony PGE Narodowy 2023 w obszernej galerii. Tak bawiliście się w sobotę wieczorem! [ZDJĘCIA]

2023-10-02 8:10

PGE Narodowy kolejny raz ugościł tłumy doskonale bawiących się Polaków. Muzyczne widowisko przyciągnęło ogromną publiczność, ale nic dziwnego, skoro w sercu Warszawy wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Najważniejsze jednak, że to goście PGE Narodowego bawili się doskonale. W naszej galerii zdjęć sprawdzicie zabawę publiczności. A może nawet znajdziecie tam siebie?

Ogromny PGE Narodowy, a na nim wielka, zapierająca dech w piersiach scena. To właśnie na niej wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Dzięki nim impreza „Roztańczony PGE Narodowy” okazała się wielkim sukcesem.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 – tak bawiła się publiczność [ZDJĘCIA]

Gorące utwory z gatunku pop, ostre rymy hip-hopowe oraz nieśmiertelne już, ale niezwykle szybkie disco polo. Takie brzmienia zdominowały sobotni wieczór na PGE Narodowym w Warszawie. Szalonym rytmom dali się porwać widzowie, którzy tłumnie przybili na obiekt i jak widać na zdjęciach z imprezy, doskonale się bawili. Sprawdź nasza galerię zdjęć z imprezy „Roztańczony PGE Narodowy 2023”, a może znajdziesz tam nawet siebie.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE