Robisz remont lub planujesz przeprowadzkę? Z tym sposobem to będzie dziecinnie proste

2021-05-05 8:00 Artykuł Sponsorowany
Robisz remont lub planujesz przeprowadzkę? Z tym sposobem to będzie dziecinnie proste
Autor: materiały partnera Robisz remont lub planujesz przeprowadzkę? Z tym sposobem to będzie dziecinnie proste

Wykańczasz dom, planujesz remont mieszkania, a może po prostu się przeprowadzasz? Chciałbyś uniknąć niepotrzebnego stresu i bałaganu, a na myśl o przestawianiu rzeczy robi Ci się słabo? Od teraz nie musisz się tym zupełnie martwić. Wystarczy, że skorzystasz z samoobsługowego magazynu oferowanego przez Less Mess Storage. Jak to działa? Czy twoje rzeczy będą bezpieczne? Ile to kosztuje? O tym wszystkim przeczytasz w poniższym artykule. Głowa do góry i... myśl o remoncie lub przeprowadzce z uśmiechem na twarzy.

Niezastąpiona pomoc przy remoncie

Myśl o remoncie lub odnowieniu mieszkania może przyprawić o zawrót głowy. Zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy się gdzie podziać i przez kilka tygodni musimy funkcjonować w niemałym bałaganie i kurzu. Gdy słyszysz "remont", widzisz przed sobą sterty rzeczy okrytych folią, wszechobecny brud i bałagan? Teraz możesz o tym zupełnie zapomnieć. Wystarczy, że spakujesz swoje rzeczy i przewieziesz do samoobsługowego magazynu Less Mess Storage. Brzmi ciekawie?

Sama usługa jest niezwykle prosta. Wystarczy, że wynajmiesz jedno z pomieszczeń i... możesz korzystać z niego niemal bez ograniczeń - tak jak z części swojego domu lub biura. Dostęp do swojego pomieszczenia w Less Mess Storage masz przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, każdego dnia w roku. Klient Less Mess ustala swój osobisty kod dostępu, który umożliwia wejście do na teren obiektu. Dodatkowo, każde z pomieszczeń to prywatna przestrzeń na wyłączność najemcy.

Przeprowadzasz się lub masz za mało miejsca? Skorzystaj z Less Mess Storage!
Autor: materiały partnera Przeprowadzasz się lub masz za mało miejsca? Skorzystaj z Less Mess Storage!

Przeprowadzasz się lub masz za mało miejsca? Skorzystaj z Less Mess Storage

Samoobsługowe magazyny Less Mess Storage są także niezastąpione przy wszelkiego rodzaju przeprowadzkach jako tymczasowy dom dla naszych rzeczy. Musisz zwolnić swoje mieszkanie a nie odebrałeś jeszcze kluczy do nowego? Zamówiłeś dostawę mebli, sprzętu AGD, a odbiór mieszkania się opóźnia? Rzeczy możesz przechować w Less Mess. Pomieszczenia mogą też służyć jako dodatkowe miejsce, gdy na przykład nie mamy piwnicy, albo potrzebujemy ekstra przestrzeni do bezpiecznego przechowywania kolekcji, mebli lub innych przedmiotów osobistych.

W ofercie Less Mess Storage jest ponad 40 rozmiarów pomieszczeń - od bardzo małych (0,5 metra kwadratowego) do bardzo dużych (nawet do 35 metrów kwadratowych). W każdym z nich zmieści się więcej rzeczy niż z pozoru może Ci się wydawać. Sprawdź wielkość pomieszczeń w tym miejscu.

Przeprowadzasz się lub masz za mało miejsca? Skorzystaj z Less Mess Storage
Autor: materiały partnera Przeprowadzasz się lub masz za mało miejsca? Skorzystaj z Less Mess Storage

Czy moje rzeczy będą bezpieczne?

W Less Mess Storage możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich rzeczy – pomieszczenia jak i teren obiektu są monitorowane, obiekty posiadają również nowoczesne systemy kontroli dostępu. Każdy klient posiada indywidualny kod dostępu do swojego pomieszczenia, które zamyka na własną kłódkę – jest to prywatna przestrzeń na wyłączność najemcy.

Najbliższą lokalizację oddziału Less Mess Storage możesz sprawdzić na: www.lessmess.storage

Warto zaznaczyć, że w każdym oddziale Less Mess można kupić również kartony i materiały opakowaniowe niezbędne podczas remontu czy przeprowadzki. Wszelkich formalności można dopełnić online, a rezerwacja pomieszczenia jest bez zobowiązań, zupełnie za darmo. Ostateczną decyzję podejmujemy już na miejscu w Less Mess po zapoznaniu się z zarezerwowanym pomieszczeniem. Dopiero wtedy podpisywana jest umowa najmu. Cennik znajdziesz na stronie internetowej Less Mess Storage.

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj i sprawdź już dziś: www.lessmess.storage. Less Mess, Less Stress™

W Warszawie możesz skorzystać z czterech samoobsługowych magazynów Less Mess Storage
Autor: materiały partnera W Warszawie możesz skorzystać z czterech samoobsługowych magazynów Less Mess Storage

Artykuł Sponsorowany