Robert Karaś

i

Autor: Instagram / Robert Karaś

Robert Karaś zabrał głos po przerwaniu wyścigu. Ujawnił, co się wydarzyło

2022-08-19 10:56

Robert Karaś musiał niestety wycofać się ze Swiss Ultra Triathlon 2022. Poinformował o tym team sportowca, który pomagał mu na trasie morderczego wyścigu. Teraz sam Karaś zabrał głos, tłumacząc, dlaczego nie mógł dokończyć zmagań.

Robert Karaś przez większość Swiss Ultra Triathlon 2022 pozostawał jego niekwestionowanym liderem. Niestety, już na etapie biegu, Polak musiał wycofać się z wyścigu.

Czytaj również: Zadzwonił na lotnisko, ostrzegał przed napadem. Policja znalazła go tej samej nocy

Robert Karaś ujawnił, dlaczego musiał wycofać się ze Swiss Ultra Triathlon 2022

W mediach szybko zaczęły pojawiać się informacje, że przyczyną mógł być uraz kręgosłupa, którego zawodnik doświadczył podczas przygotowań do walki w MMA. Ostatecznie okazało się jednak, iż Karaś nie ukończył Swiss Ultra Triathlon 2022 z całkowicie innego powodu. Sportowiec sam poinformował o tym, zabierając głos za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Bardzo dziękuję za wsparcie, za miłe słowa, które wysyłacie. Teraz tak na krótko, [...] takie małe sprostowanie. Ja się czuję dobrze. Widziałem, że media piszą, że jestem wyczerpany, czy mam problemy z kręgosłupem. Nie, ja 3 tygodnie temu miałem operację, sprawy urologiczne - przekazał Karaś.

- To się uaktywniło na rowerze, na biegu nie było już możliwości biec. Fizycznie i psychicznie czuję się super, także z teamem wykonywaliśmy mega, mega robotę. Czas zrobić jeszcze jedną operację, żeby to się zagoiło. Do zobaczenia na kolejnych wyścigach. Dzięki, że jesteście i wiem, że będziecie - dodał sportowiec.

Robert Karaś to prawdziwy Robocop! Polak walczy na dystansie 10-krotnego IronMana

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 81-latka przemycała 5 kg heroiny! Wpadła na lotnisku Chopina
  2. Akcja Zielony Weteran na Bulwarach w Warszawie. Każdy może uratować roślinę
  3. Weekendowe utrudnienia na Targówku i na węźle S8. Sprawdźcie zmiany w ruchu i komunikacji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE